Dostupni fajlovi

Nema dodatih fajlova.

Povezane diskusije

Rajko Diskusija pokrenuta od strane Rajko pre 11 godine
Sta je po vama bolje passat 5.5 ili Golf 4 ? Sta se bolje pokazalo ? Da li Golf 4 manje trosi ? Ako vam nije tesko obrazlozite sto vam je bolji auto taj kog izaberete od ovih 2 :) 
Odgovori
Murat
Murat Drug ako vec nisi kupio auto evo i ja ponovo da pisem. Sto se tice prostora pasat nije nesto veci od golfa osim gepeka. Govorim jer ja imam golfa a... Prikaži više pre 10 godine
loader
loader
Attachment
Ivan
Ivan Momci razumijem da imate iskustva vise od mene, ali ako mene pitate pasat 5 je tesko s*anje (oprostite na izrazu).<br />To govorim iz razloga jer... Prikaži više pre 10 godine
loader
loader
Attachment
Alija
Alija Ja imam golfa 4 74 kw i hvala Bogu stvarno sam zadovoljan s njim.Potrosnja mu se stvarno moze spustiti na 6 litara al mu najvise nekako izvuce... Prikaži više pre 10 godine
loader
loader
Attachment