Dostupni fajlovi

Nema dodatih fajlova.

Povezane diskusije

Стефан Врабичић Diskusija pokrenuta od strane Стефан Врабичић pre 10 godine
Kupio sam pre par dana golfa 2 gti 1,8 8v sa k-glavom zanimaju me iskustva i saveti ako ga je neko imao i neko misljenje o auutobomilu i da li zna neko od koga automobila su u njemu sedista 
Odgovori
Стефан Врабичић
Стефан Врабичић druze zanima me zasto mu je ler na 1600 obrtaja na benzinu je a nekad na hiljadu sta moze da bude kad je hlada 1000 kad se zagreje 1600 to mi nije... Prikaži više pre 10 godine
loader
loader
Attachment
rakija
rakija Ler gas nije podesen dobro,auto je zmija vozio sam ga ide kao lud ,doduse onaj 16v pre 10 godine
loader
loader
Attachment
Savo Brđanin
Savo Brđanin provjeri ler diznu mozda je treba izduvati ili ler gas nije dobro nastelovan? imas li plin i kako radi na plinu? pre 10 godine
loader
loader
Attachment