Prvi automobil Golf 2
Dostupni fajlovi
Nema dodatih fajlova.
Povezane diskusije
-
VW Passat 5.5 ili Golf 4
Ja imam golfa 4 74 kw i hvala Bogu stvarno sam zadovoljan s njim.Potrosnja mu se stvarno moze spustiti na 6 litara al mu najvise nekako izvuce...
17 Odgovora Objavljeno u Volkswagen
-
Golf 2
mozes sipat i jestivo samo sto je gusce to je bolje
4 Odgovora Objavljeno u Volkswagen
-
Iskustva sa Hyundai Vozilima
Hyundai je vrlo kvalitetno vozilo,pouzdano,i nema vecih kvarova na njemu,,naravno osim potrosnih materijala,veoma bogat opremom,,tek u zadnjih par...
2 Odgovora Objavljeno u Hyundai
Стефан Врабичић
Diskusija pokrenuta od strane Стефан Врабичић pre 10 godine



Odgovori
Стефан Врабичић
druze zanima me zasto mu je ler na 1600 obrtaja na benzinu je a nekad na hiljadu sta moze da bude kad je hlada 1000 kad se zagreje 1600 to mi nije...druze zanima me zasto mu je ler na 1600 obrtaja na benzinu je a nekad na hiljadu sta moze da bude kad je hlada 1000 kad se zagreje 1600 to mi nije jasno
Prikaži više
pre 10 godine


rakija
Ler gas nije podesen dobro,auto je zmija vozio sam ga ide kao lud ,doduse onaj 16v
pre 10 godine


Savo Brđanin
provjeri ler diznu mozda je treba izduvati ili ler gas nije dobro nastelovan? imas li plin i kako radi na plinu?
pre 10 godine


