Dostupni fajlovi

Nema dodatih fajlova.

Mihael Sumaher Diskusija pokrenuta od strane Mihael Sumaher pre 10 godine
Pozdrav svima, nov sam na sajtu. Vozim Reno Scenic 1.6 16v 107ks, razmisljam se da mu stavim plin gde se dvoumim da li da stavim AcStag200 ili AcStag4+. Svako iskustvo bi mi dobro doslo
Odgovori
Mihael Sumaher
Mihael Sumaher I gde si to postavio, koliko te kostalo? pre 10 godine
loader
loader
Attachment
Emil Prošić
Emil Prošić Tartarini je Talijanski plinski uređaj, ja sam ugrađivao u Trebinju, tačnije tamo je ugrađen dobio sam ga uz auto ugrađenog i nikakvih problema.<br />A... Prikaži više pre 10 godine
loader
loader
Attachment
Benjamin
Benjamin Ali plin kad postavis moras voditi racuna jer ljeti ako bude dugo na suncu nece odma da upali mora se ohladiti ili u najgorem slucaju moze da... Prikaži više pre 10 godine
loader
loader
Attachment