Plin...?
Dostupni fajlovi
Nema dodatih fajlova.
Mihael Sumaher
Diskusija pokrenuta od strane Mihael Sumaher pre 10 godine
Pozdrav svima, nov sam na sajtu.
Vozim Reno Scenic 1.6 16v 107ks, razmisljam se da mu stavim plin gde se dvoumim da li da stavim AcStag200 ili AcStag4+. Svako iskustvo bi mi dobro doslo
Odgovori


Emil Prošić
Tartarini je Talijanski plinski uređaj, ja sam ugrađivao u Trebinju, tačnije tamo je ugrađen dobio sam ga uz auto ugrađenog i nikakvih problema.<br />A...Tartarini je Talijanski plinski uređaj, ja sam ugrađivao u Trebinju, tačnije tamo je ugrađen dobio sam ga uz auto ugrađenog i nikakvih problema.<br />A imaš i Atiker turski, koji se jako dobro pokazao kod mene isto na Saab 9-3 2.0t benzin isto nikakvih problema, a jako je jeftin, najjeftiniji od svih ostalih plisnkih instalacija
Prikaži više
pre 10 godine


Benjamin
Ali plin kad postavis moras voditi racuna jer ljeti ako bude dugo na suncu nece odma da upali mora se ohladiti ili u najgorem slucaju moze da...Ali plin kad postavis moras voditi racuna jer ljeti ako bude dugo na suncu nece odma da upali mora se ohladiti ili u najgorem slucaju moze da eksplodira...
Prikaži više
pre 10 godine


